imprezy

Imprezy okolicznościowe

w

Cafe Rene

Cafe Rene to doskonałe miejsce, aby wraz z bliskimi celebrować uroczyste chwile. Nadamy Twojemu przyjęciu niezwykłą oprawę, oryginalne indywidualne menu zachwyci Twoich gości, a całości dopełni niepowtarzalna atmosfera malowniczej alejki w samym sercu Wągrowca.

Nowa sala, urządzona w stylu vintage to przestronne miejsce, idealne na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe do 70 osób. Goście oprócz smacznych dań i miłej obsługi doceniają subtelny i elegancki wystrój. To kameralne miejsce w sercu Wągrowca jest doskonałą lokalizacją na chrzciny, komunie, jubileusze, małe wesela czy spotkania rodzinne.

W nowej sali organizujemy szkolenia i konferencje wraz z wyszukanym cateringiem. Dysponujemy niezbędnymi pomocami potrzebnymi do przeprowadzenia szkoleń.
Naszym gościom oferujemy możliwość wynajęcia dwóch eleganckich apartamentów znajdujących się nad nową salą.


Kameralna sala górna, do 20 osób, to idealne miejsce na rodzinne spotkanie, urodzinki dla najmłodszych czy chrzciny. Przytulny kącik dziecięcy sprawia, że zarówno rodzice jak i dzieci darzą to -miejsce szczególną sympatią.


Sala na poziomie baru (do 20 osób) jest świetnym miejscem na koleżeńskie spotkanie przy wyszukanych drinkach, starannie dobranych winach i daniach z karty. Jej położenie pozwala na szybkie domówienie naszych specjałów.


Doceniany przez wielu naszych gości trzeci boks (do 15 osób), w najniższej części lokalu to świetne rozwiązanie dla osób ceniących sobie prywatność i dyskrecję. Kameralna atmosfera i wyszukane dania serwowane przez naszą kuchnię dodatkowo podkreślą wyjątkowość tego miejsca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *